Zaujímavosti...

Naozaj jednorázové utierky v zdravotnej a hospicovej starostlivosti?

V poslednom období rastie popularita špeciálnych utierok, ktoré sa používajú na dekontamináciu a dezinfekciu zdravotníckeho vybavenia a povrchov. Vedecké výskumy poukazujú na fakt, že kontaminované zdravotnícke povrchy a vybavenie výraznou mierou prispievajú k prenosu patogénov, ktoré potom napádajú najzraniteľnejších pacientov.

Sundström - účinná ochrana pred Koronavírusom

WHO (svetová zdravotnícka organizácia) označila nový Koronavírus za pôvodcu epidémie ochorenia dýchacích ciest s prvým ohniskom v oblasti Wu-chan v Číne. Vírusom dovtedy bežným u zvierat, sa nakazili prví pacienti a tí potom šírili nákazu ďalej. V súčasnosti trápi Koronavírus aj nás na Slovensku, Sundström prináša účinnú ochranu pred nakazením.

Eko prevádzka mesiaca: Čukoládový február

Aj v roku 2020 chceme pokračovať v našej aktivite Eko prevádzka a odmeniť každú prevádzku, ktorá sa správa zodpovedne k našej planéte. V mesiaci Február vám chceme predstaviť Čukoládu, sladkú prevádzku, ktorá si titul Eko prevádzka mesiaca rozhodne zaslúži.

Eko prevádzka mesiaca: December patrí škôlke!

V decembri sme vybrali ďalšiu Eko prevádzku. A možno neuveríte, ale je ňou MŠ Štvorlístok z Veľkého Šariša.

Pracovné oblečenie na zimu - aké zvoliť?

Počasie sa nám postupne ochladzuje a práca vonku počas chladných zimných dní môže spôsobiť pracovníkom viacero vážnych zdravotných problémov.

Eko prevádzka mesiaca: Nico Caffé

Je tu nový mesiac a s ním by sme Vám chceli predstaviť ďalšiu prevádzku, ktorá si zaslúži nie len našu pochvalu, ale aj vašu pozornosť. Už pri vstupe vaše zmysly opantá výrazná vôňa kávy a vaše oči sa nebudú vedieť vynadívať na zaujímavý interiér ladený do industriálneho štýlu.

Eko prevádzka mesiaca: Október patrí Treska baru!

Sme hrdým dodávateľov ekologického papierového programu do rôznych prevádzok po celom Slovensku. Všetky prevádzky sledujeme a rozhodli sme sa pochváliť tie, ktoré idú skutočne ekologickým smerom a snažia sa chrániť našu zem! Takto vznikol náš projekt Eko prevádzka mesiaca.

Posuňte svoje upratovanie o level vyššie s upratovacím vozíkom!

Predstavte si, že idete upratovať a vy musíte všetko nosiť v rukách. Odpadkový kôš, vedro, mop, handry, čistiace prostriedky… Nič príjemné. Ale teraz si predstavte, že to všetko pohodlne tlačíte jednou rukou - omnoho lepšie však? Takto vám uľahčí upratovanie náš upratovací vozík!

Novinky Sundström - ochrana dýchacích ciest

Ochrana svojho zdravia pri práci by mala byť prvoradá. O to viac, ak pracujete v prašnom prostredí. Je veľmi dôležité chrániť svoje dýchacie cesty. Zdravotné problémy sa nemusia prejaviť hneď, ale keď sa neskôr prejavia môžu byť veľmi nebezpečné.

Ekologické upratovanie domácnosti

Ekologická domácnosť - je to iba trend alebo naša budúcnosť? Aj vy ste si možno sa za posledné roky urobili doma zbierku chémie na upratovanie avšak zamysleli ste sa niekedy nad tým, aký to má dopad na vaše zdravie a životné prostredie? Práve preto si myslíme, že ekologická domácnosť nie je iba trend súčasnosti, ale budúcnosť nás všetkých.

Pripravte sa na zákaz jednorazových plastov!

Európsky parlament schválil návrh zákona, ktorý zakazuje predaj a používanie jednorazových plastov v prevádzakch. Zákaz vojde do účinnosti v roku 2021. Plasty tvoria podľa údajov Európskej komisie viac ako 80 % morského odpadu. Výrobky, na ktoré sa vzťahuje návrh smernice, sa na morskom odpade podieľajú až sedemdesiatimi percentami.

EcoShell - štýlový, univerzálny, neaerosólový osviežovač vzduchu

EcoShell® je osviežovač vzduchu, ktorý využíva revolučný dizajn “Prichytiť a odísť, zvesiť a zahodiť”. Krásne a silno vonia. Tvar „mušle“ má dizajnový, vysoko kvalitný vzhľad a tak je jeho využitie naozaj všestranné.

Používaním stránok prevádzkovateľa Peritech, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.