Zaujímavosti...

Posuňte svoje upratovanie o level vyššie s upratovacím vozíkom!

Predstavte si, že idete upratovať a vy musíte všetko nosiť v rukách. Odpadkový kôš, vedro, mop, handry, čistiace prostriedky… Nič príjemné. Ale teraz si predstavte, že to všetko pohodlne tlačíte jednou rukou - omnoho lepšie však? Takto vám uľahčí upratovanie náš upratovací vozík!

Novinky Sundström - ochrana dýchacích ciest

Ochrana svojho zdravia pri práci by mala byť prvoradá. O to viac, ak pracujete v prašnom prostredí. Je veľmi dôležité chrániť svoje dýchacie cesty. Zdravotné problémy sa nemusia prejaviť hneď, ale keď sa neskôr prejavia môžu byť veľmi nebezpečné.

Ekologické upratovanie domácnosti

Ekologická domácnosť - je to iba trend alebo naša budúcnosť? Aj vy ste si možno sa za posledné roky urobili doma zbierku chémie na upratovanie avšak zamysleli ste sa niekedy nad tým, aký to má dopad na vaše zdravie a životné prostredie? Práve preto si myslíme, že ekologická domácnosť nie je iba trend súčasnosti, ale budúcnosť nás všetkých.

Pripravte sa na zákaz jednorazových plastov!

Európsky parlament schválil návrh zákona, ktorý zakazuje predaj a používanie jednorazových plastov v prevádzakch. Zákaz vojde do účinnosti v roku 2021. Plasty tvoria podľa údajov Európskej komisie viac ako 80 % morského odpadu. Výrobky, na ktoré sa vzťahuje návrh smernice, sa na morskom odpade podieľajú až sedemdesiatimi percentami.

EcoShell - štýlový, univerzálny, neaerosólový osviežovač vzduchu

EcoShell® je osviežovač vzduchu, ktorý využíva revolučný dizajn “Prichytiť a odísť, zvesiť a zahodiť”. Krásne a silno vonia. Tvar „mušle“ má dizajnový, vysoko kvalitný vzhľad a tak je jeho využitie naozaj všestranné.

Novinky v prevoňaní toaliet

Na toaletách s vyššou frekvenciou používania je často problematické udržať voňaví a svieži vzduch. Práve preto prišla značka Vectair s novinkami na osvieženie vzduchu ktoré sú efektívne. Majú príjemný dizajn a disponujú naozaj dlhodobou voňavosťou. My sme nimi vyzbrojili celú firmu a garantujeme Vám, že ak ich vyskúšate, už si bez nich nebudete vedieť predstaviť firemnú hygienu.

Ako jednoducho ušetriť 30% na podnikovej hygiene

Viesť firmu nie je ľahké. Je potrebné myslieť ako na dobro firmy, tak aj na dobro zamestnancov. Ak chcete zvýšiť ziskovosť vašej spoločnosti je dobré okrem naháňania ziskov, aj šetriť náklady. Jedným zo “žrútov” peňazí je podniková hygiena. Práve tam však môžete efektívne ušetriť. Ako?

Toaletný papier, ktorý neupcháva wc

AquaStream predstavuje novú líniu výrobkov spoločnosti Lucart Professional, ktorá účinne zabraňuje upchávaniu odpadových potrubí.

Tvorte menej odpadu

Popri našich každodenných starostiach si nestíhame uvedomiť, že každoročne končí na smetisku obrovské množstvo odpadu. Odpad a jeho negatívny dopad na našu planétu samozrejme nie je žiadna novinka. Je to celosvetový problém, ktorý proste treba riešiť. Trend “udržateľnosti” patrí medzi tie najaktuálnejšie trendy súčasnosti a priamo sa dotýka aj gastronómie.

Pomoc životnému prostrediu

Lucart Professional EcoNatural: Od nápojových kartónov až ku udržateľnosti, ktorú môžete skutočne vidieť. Lucart Professional EcoNatural môže byť Vašou voľbou, ktorá bude reflektovať Váš záväzok k životnému prostrediu.

10 riešení pre vaše namáhané ruky:

Každý deň sú ruky namáhané pri náročnej práci. Dlane sú denne trápené pri výkone najrôznejších prác s rozličným materiálom. Ruky sú vysúšané, poranené a častým umývaním strácajú prirodzený ochranný film.

Prečo firmy uprednostňujú penové mydlá?

Tekuté mydlo je v poslednej dobe často nahradzované penovým mydlom. Firmy uprednostňujú penové mydlá pred tekutými. Prečo?

Používaním stránok prevádzkovateľa Peritech, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.