Zaujímavosti...

Ste pripravení obliecť sa na vašu pracovnú misiu?

Ste pripravení na svoju pracovnú misiu? S vybavením od Peritechu rozhodne budete. Ako by povedal John Wick: „Prvý krok k tomu, ako byť rešpektovaný, je vyzerať rešpektuhodne“. Čo hovoríte na výsledok? Obliekli by ste sa s Peritechom na vašu pracovnú misiu? Kompletnú výbavu, ktorá podčiarkne váš pracovný výkon, kúpite aj tu.

5 kľúčových vlastností profesionálneho upratovacieho vozíka

Cena už dávno nie je najdôležitejším kritériom pri výbere najvhodnejšieho upratovacieho vozíka pre profesionálov.

Ktoré montérky sú tá najlepšia voľba pre vás? Veľká recenzia montériek

Modré montérky? Červené montérky? Lacnejšie? Drahšie? Na traky? Do pása? Vyššia gramáž? Nižšia gramáž? Zdvojené kolená? Cordura? Elastické?... Dnes vám predstavíme tri vzory týchto pracovných odevov. Tiež vám povieme na akú prácu sa montérky hodia a na akú zasa určite nie…

Čo nastane po dobe homeoffice-ov? Doba germicídna…

Respiračné vírusy sa šíria kvapôčkovou infekciou, teda vzduchom, a tu už len čisté ruky a dezinfikované povrchy nestačia. Účinným nástrojom na zníženie tzv. vírusovej nálože v uzatvorenom priestore je germicídny žiarič.

Naozaj jednorázové utierky v zdravotnej a hospicovej starostlivosti?

V poslednom období rastie popularita špeciálnych utierok, ktoré sa používajú na dekontamináciu a dezinfekciu zdravotníckeho vybavenia a povrchov. Vedecké výskumy poukazujú na fakt, že kontaminované zdravotnícke povrchy a vybavenie výraznou mierou prispievajú k prenosu patogénov, ktoré potom napádajú najzraniteľnejších pacientov.

Sundström - účinná ochrana pred Koronavírusom

WHO (svetová zdravotnícka organizácia) označila nový Koronavírus za pôvodcu epidémie ochorenia dýchacích ciest s prvým ohniskom v oblasti Wu-chan v Číne. Vírusom dovtedy bežným u zvierat, sa nakazili prví pacienti a tí potom šírili nákazu ďalej. V súčasnosti trápi Koronavírus aj nás na Slovensku, Sundström prináša účinnú ochranu pred nakazením.

Eko prevádzka mesiaca: Čukoládový február

Aj v roku 2020 chceme pokračovať v našej aktivite Eko prevádzka a odmeniť každú prevádzku, ktorá sa správa zodpovedne k našej planéte. V mesiaci Február vám chceme predstaviť Čukoládu, sladkú prevádzku, ktorá si titul Eko prevádzka mesiaca rozhodne zaslúži.

Eko prevádzka mesiaca: December patrí škôlke!

V decembri sme vybrali ďalšiu Eko prevádzku. A možno neuveríte, ale je ňou MŠ Štvorlístok z Veľkého Šariša.

Pracovné oblečenie na zimu - aké zvoliť?

Počasie sa nám postupne ochladzuje a práca vonku počas chladných zimných dní môže spôsobiť pracovníkom viacero vážnych zdravotných problémov.

Eko prevádzka mesiaca: Nico Caffé

Je tu nový mesiac a s ním by sme Vám chceli predstaviť ďalšiu prevádzku, ktorá si zaslúži nie len našu pochvalu, ale aj vašu pozornosť. Už pri vstupe vaše zmysly opantá výrazná vôňa kávy a vaše oči sa nebudú vedieť vynadívať na zaujímavý interiér ladený do industriálneho štýlu.

Eko prevádzka mesiaca: Október patrí Treska baru!

Sme hrdým dodávateľov ekologického papierového programu do rôznych prevádzok po celom Slovensku. Všetky prevádzky sledujeme a rozhodli sme sa pochváliť tie, ktoré idú skutočne ekologickým smerom a snažia sa chrániť našu zem! Takto vznikol náš projekt Eko prevádzka mesiaca.

Posuňte svoje upratovanie o level vyššie s upratovacím vozíkom!

Predstavte si, že idete upratovať a vy musíte všetko nosiť v rukách. Odpadkový kôš, vedro, mop, handry, čistiace prostriedky… Nič príjemné. Ale teraz si predstavte, že to všetko pohodlne tlačíte jednou rukou - omnoho lepšie však? Takto vám uľahčí upratovanie náš upratovací vozík!