Zaujímavosti...

Novinky v prevoňaní toaliet

Na toaletách s vyššou frekvenciou používania je často problematické udržať voňaví a svieži vzduch. Práve preto prišla značka Vectair s novinkami na osvieženie vzduchu ktoré sú efektívne. Majú príjemný dizajn a disponujú naozaj dlhodobou voňavosťou. My sme nimi vyzbrojili celú firmu a garantujeme Vám, že ak ich vyskúšate, už si bez nich nebudete vedieť predstaviť firemnú hygienu.

Ako jednoducho ušetriť 30% na podnikovej hygiene

Viesť firmu nie je ľahké. Je potrebné myslieť ako na dobro firmy, tak aj na dobro zamestnancov. Ak chcete zvýšiť ziskovosť vašej spoločnosti je dobré okrem naháňania ziskov, aj šetriť náklady. Jedným zo “žrútov” peňazí je podniková hygiena. Práve tam však môžete efektívne ušetriť. Ako?

Toaletný papier, ktorý neupcháva wc

AquaStream predstavuje novú líniu výrobkov spoločnosti Lucart Professional, ktorá účinne zabraňuje upchávaniu odpadových potrubí.

Tvorte menej odpadu

Popri našich každodenných starostiach si nestíhame uvedomiť, že každoročne končí na smetisku obrovské množstvo odpadu. Odpad a jeho negatívny dopad na našu planétu samozrejme nie je žiadna novinka. Je to celosvetový problém, ktorý proste treba riešiť. Trend “udržateľnosti” patrí medzi tie najaktuálnejšie trendy súčasnosti a priamo sa dotýka aj gastronómie.

Pomoc životnému prostrediu

Lucart Professional EcoNatural: Od nápojových kartónov až ku udržateľnosti, ktorú môžete skutočne vidieť. Lucart Professional EcoNatural môže byť Vašou voľbou, ktorá bude reflektovať Váš záväzok k životnému prostrediu.

10 riešení pre vaše namáhané ruky:

Každý deň sú ruky namáhané pri náročnej práci. Dlane sú denne trápené pri výkone najrôznejších prác s rozličným materiálom. Ruky sú vysúšané, poranené a častým umývaním strácajú prirodzený ochranný film.

Prečo firmy uprednostňujú penové mydlá?

Tekuté mydlo je v poslednej dobe často nahradzované penovým mydlom. Firmy uprednostňujú penové mydlá pred tekutými. Prečo?

Čo znamenájú EN ISO kódy pracovnej bezpečnostnej obuvi?

Pri výbere pracovnej obuvi je dobré poznať nie len piktogramy, ale aj EN ISO kódy. Tie presne popisujú vlastnosti obuvi a zaručujú že pracovná obuv je bezpečná a spĺňa európsku normu.

Ako na výber vhodnej pracovnej obuvi

Nevyznáte sa v pracovnej obuvi, ale potrebujete si vybrať pracovné topánky? Na trhu je široký výber pracovnej obuvi. Vybrať si tie správne topánky môže byť veľmi náročné. Navyše, každá pracovná činnosť má na obuv určité nároky. Tie sa samozrejme líšia.

Ako ušetriť pri nákupe pracovných odevov?

Pre mnoho firiem každoročný rébus...ako vybrať ochranné pracovné odevy pre zamestnancov??? Kritéria sú obvykle jasné...aby vydržali čo najdlhšie a stáli čo najmenej...výsledok už ale tak jasný nebýva. Čo teda zvážiť pred nákupom ochranných pracovných odevov, aby ste za svoje peniaze dostali to čo čakáte a potrebujete a pritom nepreplatili?

Ekorevolúcia v podnikovej hygiene!

Nová generácia ekologického papiera vyrobená z nápojových kartónov. Výrobky Lucart Professional EcoNatural sú vyrobené recykláciou celulózových vlákien získaných z krabíc od nápojov. Lucart Professional EcoNatural je certifikovaná ako environmentálna značka. Environmentálna značka zaručuje, že produkt počas svojej životnosti, rešpektuje prísne kritériá na ochranu životného prostredia na európskej úrovni.

ATG o krok pred ostatnými...zasa...

Spoločnosť ATG® so zameraním na inovácie a kvalitu navrhuje, vyvíja a vyrába rukavice, ktoré zlepšujú výkonnosť najdokonalejšieho pracovného nástroja, rúk. Veríme v jednoduchosť a ponúkame iba 4 typy, ktoré sú príjemné pre pokožku, extrémne pohodlné a vysoko trvácne.

Používaním stránok prevádzkovateľa Peritech, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.