Doprava

Dodacie podmienky, doprava

Dodací termín je v závislosti od skladu už od 24 hodín. Dodanie avizujeme telefonicky, alebo e-mailom pri potvrdení objednávky. S tovarom dodávame daňové doklady, záručný list, návod na použitie a tlačivo zaznamenávajúce obsah dodávky.

Spôsob dodania

Objednaný tovar dopravujeme na dobierku na adresu zadanú spotrebiteľom prepravnou službou GLS. Podľa dohody, požiadavky spotrebiteľa aj iným dohodnutým spôsobom, prípadne si ho môže spotrebiteľ vyzdvihnúť v pracovnej dobe na našej predajni.

Poplatky za dopravu:

Doprava kuriérskou službou GLS:

  • kuriérska služba GLS je externou zásielkovou spoločnosťou, s ktorou naša firma spolupracuje a GLS sa riadi svojimi VOP uvedenými stánke www.glskurier.sk
  • kuriér odovzdá tovar pri jeho aute, kuriér zásielky nevynáša.

 

Ceny dopravy v rámci SR 

Spôsob platby

Hotovosť

Príkazom

Osobne na predajni

-

-

GLS doprava do 30kg mimo nadrozmerná)

 6,-€  s DPH

 6,-€  s DPH

GLS doprava nadrozmerná

Podľa dohody

Podľa dohody

Rozvoz doprava v Prešove (do 30kg mimo nadrozmerná)

3,60,-€ s DPH

3,60,-€ s DPH

Doprava mimo SR je naceňovaná individuálne e-mailom [email protected]

Doprava je realizovaná pri dodávkach bežného balenia tovaru

V prípade nadrozmerného tovaru, alebo ak sa jedna o tovar, ktorý ma neobvykle rozmery a váhu, cena dopravy sa dohodne vopred s kupujúcim na základe obojstranného schválenia. Ďalšie špecifické možnosti spôsobu dopravy tovaru a ceny za dopravu podľa osobnej požiadavky spotrebiteľa vieme dohodnúť telefonicky, emailom alebo osobne.

Poškodenie tovaru pri preprave

V prípade ak je tovar doručený kupujúcemu vo viditeľné poškodenom spotrebiteľskom balení, je nutne aby kupujúci požiadal prepravcu o spísanie škodového zápisu, ktorý poslúži ako príloha pre reklamáciu poškodeného tovaru pri preprave. Ak zásielka nemá zjavne poškodené spotrebiteľské balenie a kupujúci zisti poškodenie tovaru, tak škodový zápis u prepravcu ma možnosť spísať do 24 hodín. Pre uplatnenie reklamácie je nutne škodový zápis priložiť k reklamácii. V prípade nejasnosti kontaktujte Peritech, s.r.o. tel.číslo: 0948/350705